piątek, 8 czerwca 2012

Muzeum Powstania Warszawskiego na EURO 2012

Najczęściej odwiedzane muzeum w Warszawie przygotowało specjalną ofertę na EURO 2012. Z chęcią przyjmiemy kibiców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Dla tych drugich mamy przygotowane specjalne dni, kiedy zwiedzą muzeum za darmo - zapewnia Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.

Dni 8, 9, 10, 15, 16 oraz 17 czerwca w muzeum będą Dniami Greckimi i wówczas kibice z tego kraju będą mogli zwiedzać to muzeum za darmo. Z kolei 11, 12, 13, 15, 16 oraz 17 czerwca to Dni Rosyjskie i analogicznie w tym czasie do muzeum za darmo wejdą kibice reprezentacji Rosji. Również kibicom zespołów, które wystąpią w ćwierćfinale i półfinale taka oferta zostanie zaproponowana.

To jednak nie koniec atrakcji, gdyż w trakcie EURO 2012 po Warszawie będzie jeździł specjalny, zabytkowy tramwaj, w którym wolontariusze będą opowiadać o historii Warszawy, a na ekranach będzie można obejrzeć 30 sekundowe filmy promujące muzeum. Tramwaj będzie kursował na trasie: pl. Narutowicza, Raszyńska, NIK, Nowowiejska,  Koszykowa, DW. Centralny, Hala Mirowska, kino Femina, Nowolipki, Anielewicza, Stawki, Dzika, Muranowska, KS Polonia, pl. Hallera, Ratuszowa-zoo, DW. Wileński, park Praski, Stare Miasto, metro Ratusz-Arsenał, kino Femina, Wola Ratusz, Okopowa, Muzeum Powstania Warszawskiego, rondo Daszyńskiego, pl. Zawiszy, Ochota Ratusz, pl. Narutowicza. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz